Mgr. Veronika Motlová

personalistka a kariérová poradkyně

Absolvovala jsem magisterské studium oboru andragogika a personální řízení, různé tréninky a kurzy v oblasti rozvoje měkkých, prezentačních a manažerských dovedností.

Svoji profesní kariéru jsem začala ve společnosti Deloitte, kde jsem od roku 1998 měla na starosti vzdělávání a rozvoj zaměstnanců v rámci střední a východní Evropy.

Od roku 2003 jsem byla součástí oddělení poradenských služeb se specializací na řízení lidských zdrojů, kde jsem byla zodpovědna za analýzu, vývoj a zavádění jednotlivých HR procesů.

V roce 2004 jsem využila příležitosti 12 měsíců pracovat v Deloitte Toronto v Kanadě . Ve své nové pozici jsem pracovala na různých projektech v rámci oddělení vzdělávání a marketingu, kde jsem úzce spolupracovala s klienty.

Po návratu do České republiky v roce 2005 jsem přijala nabídku společnosti AXA Česká republika a Slovensko (dříve Winterthur, resp. Credit Suisse). Jako vedoucí personálního úseku jsem byla zodpovědna, společně se svým 7mi členným týmem, za personalistiku počínaje plánováním a náborem, přes administrativu spojenou se zaměstnáváním, řízení výkonu a odměňování a rozvoj zaměstnanců. Na této pozici jsem pracovala do srpna roku 2012.

Na základě vlastních zkušeností z praxe se od léta 2011 dělím o praktické rady a tipy, jak se orientovat v jednotlivých HR oblastech a jak se vyhnout chybám při hledání práce a nástrahám pracovního trhu.

V roce 2014 jsem úspěšně absolvovala akreditovaný vzdělávací a tréninkový program pro kariérové poradenství pod záštitou Oslo and Akershus University College of Applied Sciences.

Od roku 2015 spolupracuji s Vysokou školou ekonomickou v Praze, kde působím jako vyučující předmětu Rozvoj profesní kariéry a jako kariérová poradkyně v rámci Rozvojového a poradenského centra.

Dále jsem od května 2016 spolupracovala se společností ADP v oblasti talent acquisition, employer brandingu a HR marketingu, a to po dobu následujících 2,5 let.

Profil na profesní síti LinkedIn