Reference

Ohlasy spokojených klientů a klientek

Zuzana Geniková

„Veronika je člověk, který mi "vlil krev do žil". Její profesionální, empatický a přátelský přístup mě pomohl a pozitivně nasměroval. Doporučuji všem, kteří hledají dobrou práci." (25/10/2015)

Blanka Krejčí

„Jsem velice ráda, že jsem měla čest se s Veronikou poznat a využít její služby v oblasti personalistiky.Pomohla mi uvědomit si své pracovní hodnoty a priority, uvědomit a odprezentovat své dosavadní pracovní úspěchy. Veronika je usměvavá, vstřícná a vždy ochotna poskytnout odborné rady a také vytvořit atmosféru, že jste jedinečná osoba a pracovní trh čeká jen a jen na vás." (15/09/2015)

Stanislava Šťastná

"S paní Veronikou som sa stretla cez projekt z materských centier. Je to skvelý odborník, nielenže svojej práci rozumie, ale robí ju s nadšením a radosťou. Je HR telom aj dušou. Stretnutia prebiehali stále v priateľskom duchu, jej rady a tipy boli pre mňa veľmi nápomocné. Neváhala by som ju v budúcnosti opäť kontaktovať." (25/08/2015)

Jana Kverková

"Veroniku musím doporučit opravdu všem. Nejen, že je milá, chytrá a empatická, ale má úžasný dar nasměrovat lidi tam, kde potřebují být! Verčo, díky za všechny rady i tipy, budu se jimi řídit!" (22/07/2015)